Cześć,

dzisiaj jeszcze jeden wpis, który nie jest ani bardzo techniczny, ani nie poruszający zasadniczo tematy programowania wśród dzieci i młodzieży. Nie zmienia to jednak faktu, że o dzieciach i młodzieży będzie tutaj mowa.

Zastanawiałem się od pewnego czasu jak wykorzystać rosnący zasięg tego bloga. Wraz z początkiem listopada rozpocząłem rozmowy aby móc otwarcie wesprzeć program dożywiania dzieci Pajacyk prowadzony już od wielu lat przez Polską Akcję Humanitarną (PAH).

Jak wspieram Pajacyka?

• 10% ze sprzedaży każdego kursu przekazuję na konto fundacji.
  • Otwarcie promuję ideę mądrej dobroczynności – także w artykułach na blogu oraz podczas moich wystąpień publicznych.
  • Udostępniam bezpłatne kursy programowania dla dzieci zachęcając jednocześnie odbiorców do rewanżowania się w postaci dobrowolnych wpłat na rzecz Pajacyka.

Bardzo dziękuję!

Jeśli zdecydujecie się wesprzeć Pajacyka – to już teraz bardzo mocno Wam dziękuję.

Szkoła młodego programisty – tutaj nie tylko chodzi o programowanie

Komentarz do “Szkoła młodego programisty – tutaj nie tylko chodzi o programowanie